zakończenie roku 2019/20

Witajcie,
wkrótce zakończenie roku szkolnego, tym razem wirtualne, z powodu pandemii. Pragnę podziękować wszystkim nauczycielom za ich ofiarną pracę w tym trudnym okresie. Zajęcia, które się odbywały na ZOOMIE, wymagały od nas więcej wysiłku i ofiarności. Czasami były to działania graniczące z cudem i wspaniale, że się pojawiły. To wasza zasługa, zasługa naszej kadry pracowników Ogniska z Grodziska. Nagrane filmy przez naszych wykładowców cieszą się dużą popularnością. Pandemia zmobilizowała nas do poszukiwań nowych form dydaktycznych, które zaowocowały ciekawymi pomysłami. Cieszę się także, że nasi nowi wykładowcy mogli zrealizować studia podyplomowe.

Pragnę też podziękować Pani Elżbiecie Korczak-Idzińskiej i Agnieszce Antosik za wkład pracy w tym nietypowym i trudnym roku szkolnym.

Pozdrowienia i wyrazy szacunku przekazuję wszystkim słuchaczom Ogniska, którzy brali udział w zajęciach oraz lekcjach online. Praca zdalna okazała się o wiele trudniejsza i nie dla wszystkich dostępna. Dlatego z nadzieją pragnę zaprosić każdego z Was, Uczniowie i Słuchacze, na rozpoczęcie nowego roku szkolnego do Ogniska Plastycznego 1 września na godzinę 18.oo. Chętnie powitamy również nowych słuchaczy w roku szkolnym 2020/21. Zapisy do Ogniska trwają cały czas drogą internetową http://popkolor.com/rekrutacja/.

Część z nas będzie mogła się spotkać na plenerze wakacyjnym w Beskidzie Żywieckim. Życzę wszystkim zdrowia i miłego wypoczynku.

Dyrektor Jakub Cwieczkowski

Skip to content